Powered by Smartsupp

Škoda Kodiaq - Laurin & Klement

Škoda Kodiaq
Počet dní1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 30 dní30 a vícekauce
Cena / den 2 999 Kč 2 499 Kč 2 199 Kč 1 799 Kč 1 699 Kč od 20 000 Kč
Počet dníCena / den
1 - 2 dny2 999 Kč
3 - 4 dny2 499 Kč
5 - 14 dny2 199 Kč
15 - 30 dny1 799 Kč
30 a více1 699 Kč
Kauceod 20 000 Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Škoda Kodiaq - pronájem vozu

Naše autopůjčovna v Praze nabízí ve svém vozovém parku velmi oblíbený vůz Škoda Kodiaq a to v nejvyšším stupni výbavy - Laurin & Klement. Podtrhujete to náš zájem a současně i cíl, kterým je poskytovat profesionální služby postavené na nadstandardně vybavených vozech.

Laurin & Klement

Vyšší řadu u vozů Škoda nenajdete a proto můžeme model s označením L&K označit za to nejluxusnější, co můžete v případě vozu Škoda Kodiaq mít.

Třízónová klimatizace

V naší autopůjčovně patří třízónová klimatizace mezi standardní vybavení našeho vozového parku a tohoto vozu tomu není jinak. Maximální komfort pro všechny cestující ve vozidle a nezáleží přitom na jakém místě sedíte.

Ventilace i výhřev sedaček

Kromě vyhřívaných sedadel (přední i zadní) nabízí Škoda Kodiaq ve výbavě Laurin & Klement také ventilaci předních sedaček. Ať už budete cestovat v létě nebo v zimě, o komfort je určitě postaráno.

Adaptivní tempomat

Na obyčejný tempomat zapomeňte! Vůz Škoda Kodiaq z naší autopůjčovny je vybavený prediktivním adaptivním tempomatem až do rychlosti 210km/h. Nechybí ani rozpoznávání dopravních značek a další asistenti.

Bezpečnost na prvním místě

Při jízdě s tímto vozem oceníte bezpečnostní asistenty, mezi které patří adaptivní vedení v jízdním pruhu, sledování mrtvého úhlu, Front Assist (sledování provozu před vámi).

Kessy - klíče v kapse

V levé nebo pravé kapse? Nebo snad v kabelce? A není to jedno? Díky bezklíčovému odemykání/zamykání i startování vozu už klíče hledat nemusíte. Stačí, že je budete mít u sebe.

CANTON - zpívání povoleno!

Audio systém CANTON s 10 reproduktory o výkonu 575W zajistí ve voze Škoda Kodiaq maximální zážitek při poslechu vaší oblíbené hudby. Zpívání ve voze nejen povolujeme, ale i doporučujeme!

10" infotainment

Integrovaná navigace je samozřejmě plus, ale díky konektivitě CarPlay / Android Auto můžete pouštět na infotainmentu nejen vaše oblíbené playlisty, ale používat i aplikace jako jsou Waze nebo Google mapy.

A spoustu dalšího...

Bezdrátové nabíjení telefonu v odkládací přihrádce, 360° parkovací kamera, virtuální pedál (otevýrání kufru pomocí pohybu nohy), zásuvka 230V, tažné zařízení (pro umístění nosiče na kola), vyhřívané čelní okno, panoramatické střešní okno, je toho jednoduše opravdu spousta, co bychom mohli u vozu Škoda Kodiaq ve verzi Laurin & Klement zmínit.

Škoda Kodiaq RS

Za stejnou cenu vám můžeme nabídnout i vůz Škoda Kodiaq RS, který je vhodný pro klienty, kteří dávají přednost dravějšímu vzhledu před elegancí.

přechod barev

© 2022 | COLORS Autopůjčovna Praha s.r.o. - www.autopujcovnavpraze.com | Všechna práva vyhrazena