Powered by Smartsupp

Jak rezervovat auto v půjčovně?

Celkovný proces pronájmu aut se snažíme co nejvíce zefektivnit a přestože je u nás rezervace vozidla snadná, připravili jsme pro vás jednoduchý návod jak u nás závazně zarezervovat vůz a současně i získat cenovou nabídku. Věříme, že náš návod oceníte. V případě nejasností nás samozřejmě neváhejte telefonicky kontaktovat.

1. Výběr auta

Čím jiným začít, než výběrem auta. V přehledu našeho vozového parku máme auta rozdělené podle značek (Audi, BMW,...) nebo podle druhu (SUV, minibus, elektro,...). Ať už budete vybírat vůz podle značky nebo druhu, získáte od nás přehledný seznam vozů včetně základních parametrů (počet osob, typ motoru, typ převodovky,...) a tabulky s ceníkem. Podrobné informace o vozidle pak najdete v detailu, do kterého se dostanete kliknutím na obrázek auta nebo jeho název.

Pokud byste potřebovali poradit s výběrem vozidla, případně chtěli ověřit jeho dostupnost, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle 773 711 533.

2. Kalkulace nájmu

Pokud máte vybraný vůz, všimněte si, že u něj najdete červené tlačítko
Online kalkulace, které vás přesměruje přímo na stránku s online kalkulací.

Zde vyberete termín zapůjčením, termín vrácení a okamžitě vidíte cenovou nabídku.. Je to snadnější, než jste si mysleli, že?

Pro naše zákazníky jsme tu 24/7/365, ale mimo běžnou pracovní dobu (pondělí - pátek | od 9:00 - 17:00) a ve svátcích si dovolujeme účtovat příplatek 999 Kč za přistavení, případně vrácení vozidla.

Uvedené částky platí v rámci našeho zvýhodnění pro zákazníky, kteří dodržují naše podmínky, jako např. zákaz kouření.

3. Vyberte místo předání

Vůz vám můžeme předat bezplatně na naší pobočce na Praze 8, případně za poplatek 999 Kč vůz dovezeme na Letiště Václava Havla nebo na vámi zvolenou adresu v Praze. To samé platí i při vrácení v případě, kdy nám to povětrnostní podmínky dovolují (s ohledem na kontrolu vozu).

Za individuálních podmínek jsme schopni doručit vůz po Česku, ale případně i po Evropě. Pro více informací nás kontaktujte telefonicky na čísle 773 711 533.

4. Služby navíc

Našim zákazníkům nabízíme kromě základního havarijního pojištění se spoluúčastí 10% možnost sjednat si připojištění s 0% spoluúčastí. Poplatek činí 50% z běžné ceny nájmu = místo 10 000 Kč zaplatíte 15 000 Kč. Využití této možnosti je na zvážení každého zákazníka.

Vůz nám můžete samozřejmě vrátit čistý, respektive ve stejném stavu, v jakém vám ho půjčíme. Pokud nechcete věnovat svůj čas mytím interiéru i exteriéru, můžeme zajistit po vrácení vozu ruční mytí za zvýhodněnou sazbu 990 Kč u Automyčky EXPRESS. Volba je na vás.

5. Příslušenství k zapůjčení

Snažíme se naslouchat požadavkům našich klientů a proto si u nás můžete kromě vozidla zapůjčit také nejčastěji poptávané příslušenství. Pro nejmenší a přitom ty nejdůležitější v našem životě máme samozřejmě dětské autosedačky.

Při cestování na dovolenou můžete navýšit prostor pro zavazadla zapůjčením střešního boxu a nakonec pokud si chcete s sebou vzít i kola, využijete nosič Thule na tažné, díky kterému přepravíte až 4 kola.

Toto příslušenství si k vozu můžete vybrat přímo v objednávce. Dostupnost si můžete opět ověřit telefonicky na čísle 773 711 533.

6. Přehledná rekapitulace

Pro jistotu vám naši nabídku ještě jednou zrekapitulujeme, abyste měli přehled o tom, kolik za pronájem a případně i další služby zaplatíte.

Nezapomeňte prosím, že cena za nájem je zvýhodněná a platí za předpokladu, že nebudete porušovat naše přátelské podmínky. Mezi nimi najdete například zákaz kouření (i elektronických) cigaret ve vozidlech.

Našim cílem je poskytovat za bezkonkurenční cenu nadstandardní služby zákazníkům, kteří si umí vážit zapůjčeného majetku a současně dodržuje jednoduché podmínky naší smlouvy. O neslušné zákazníky i řidiče nestojíme

7. Platba a odeslání objednávky

Doba nezávazných poptávek je dávno pryč. Od roku 2021 se plně věnujeme výhradně klientům, kteří v naší autopůjčovně provedou závaznou objednávku.

Abychom vám vůz ve vašem termínu zablokovali, je potřeba uhradit cenu nájmu. Nejrychlejší metodou je platba kartou, ale k dispozici máte samozřejmě i možnost zaplatit převodem. Abyste nemuseli opisovat čísla, vygenerujeme vám QR kód.

Upozorňujeme, že pokud není nájem zaplacený, vůz neblokujeme. Dostupnost si můžete samozřejmě ověřit telefonicky na čísle 773 711 533.

Po odeslání objednávky od nás dostanete e-mail se souhrnem vaší objednávky a dalšími instrukcemi. Nechybí ani číslo na správce vozového parku, který vám bude vůz předávat.

Záruka spokojenosti

Našim cílem je vždy maximálně spokojený zákazník a proto můžete všechny obavy hodit za hlavu. V případě, že si zarezervujete vůz, který bude obsazený, nabídneme vám jinou alternativu (běžně i lepší vůz za stejné peníze), případně vám samozřejmě vrátíme celou platbu zpět.

Pro všechny případy se můžete podívat i na naše férové storno podmínky, které najdete ve všeobecných obchodních podmínkách.

Co dál?

Doufáme, že jsou informace na našem webu přehledné, přesto můžete mít ještě dotaz, na který jste nenašli odpověď. Podívejte se na stránku s nejčastějšími dotazy našich klientů, na které najdete samozřejmě i odpovědi. Pokud ani tak nezískáte odpověď na váš dotaz, neváhejte nás telefonicky kontaktovat na čísle 773 711 533. Jsme tu pro vás k dispozici vždy od 7:00 do 23:00. Dotazy k fakturacím směřujte prosím na náš e-mail info@autopujcovnavpraze.com.

Půjčovna aut - vozový park

Cílem naší autopůjčovny je nabídnout pestrou nabídku vozidel různých kategorií a poskytnout tak našim zákazníkům co největší výběr. Ve vozovém parku si můžete vybírat vozidla podle značek a podle kategorie, kterou právě hledáte. Jestli vybírate z kategorie minibusy a mikrobusy nebo raději cílíte na značku BMW je tak čiste na vašich preferencích.

přechod barev

© 2022 | COLORS Autopůjčovna Praha s.r.o. - www.autopujcovnavpraze.com | Všechna práva vyhrazena