Powered by Smartsupp

Škoda Kodiaq - Sportline

Škoda Kodiaq
Počet dní1 - 2 dny3 - 4 dny5 - 14 dní15 - 30 dní30 a vícekauce
Cena / den 2 799 Kč 2 199 Kč 1 999 Kč 1 599 Kč 1 299 Kč od 20 000 Kč
Počet dníCena / den
1 - 2 dny2 799 Kč
3 - 4 dny2 199 Kč
5 - 14 dny1 999 Kč
15 - 30 dny1 599 Kč
30 a více1 299 Kč
Kauceod 20 000 Kč

Škoda Kodiaq - pronájem vozu

Naše půjčovna aut v Praze nabízí ve svém vozovém parku jeden z nejoblíbenějších vozů značky Škoda - Škoda Kodiaq ve skvělé výbavě Sportline. Oproti verzi Laurin & Klement působí díky sportovním nárazníkům agresivněji. Naopak oproti sportivní verzi RS, kterou v našem vozovém parku nabízíme taktéž je verze Sportline vybavena úspornějším dvoulitrovým dieselovým motorem o výkonu 147kW (Stejné, jako Laurin & Klement). Všechny naše SUV jsou samozřejmě vybaveny automatickou 7° DSG převodovkou. Úspora oproti RS je opravdu znát. Ať už si vybere jakýkoli vůz Škoda Kodiaq, budete určitě spokojeni. Samozřejmostí je, že vám naše autopůjčovna nabízí nejnovější verze tohoto modelu, tedy po tzv. faceliftu. Rok výroby je 2022, čili vozy jsou téměř nové.

Sportline

Oproti základní verzi najdete u vozu Škoda Kodiaq ve výbavě Sportline krásná 20" hliníková kola, sportovně tvarované sedačky a samozřejmě sportovní vzhled, který netvoří pouze atraktivnější přední i zadní nárazník, ale změnu poznáte i u dveří. Ty nejsou vybaveny neatraktivním oplastováním. Rozdíl určitě poznáte na první pohled.

Třízónová klimatizace

V naší autopůjčovně patří třízónová klimatizace mezi standardní vybavení našeho vozového parku a tohoto vozu tomu není jinak. Maximální komfort pro všechny cestující ve vozidle a nezáleží přitom na jakém místě sedíte.

Bezpečnost na prvním místě

Při jízdě s tímto vozem oceníte bezpečnostní asistenty, mezi které patří adaptivní vedení v jízdním pruhu, sledování mrtvého úhlu, Front Assist (sledování provozu před vámi).

Adaptivní tempomat

Na obyčejný tempomat zapomeňte! Vůz Škoda Kodiaq z naší autopůjčovny je vybavený prediktivním adaptivním tempomatem až do rychlosti 210km/h. Nechybí ani rozpoznávání dopravních značek a další asistenti.

10" infotainment

Integrovaná navigace je samozřejmě plus, ale díky konektivitě CarPlay / Android Auto můžete pouštět na infotainmentu nejen vaše oblíbené playlisty, ale používat i aplikace jako jsou Waze nebo Google mapy.

Kessy - klíče v kapse

V levé nebo pravé kapse? Nebo snad v kabelce? A není to jedno? Díky bezklíčovému odemykání/zamykání i startování vozu už klíče hledat nemusíte. Stačí, že je budete mít u sebe.

Alternativa

Škoda Kodiaq RS

Toužíte po vůni benzínu? V nabídce máme i Škoda Kodiaq RS. U nás si vybere opravdu každý!

Škoda Kodiaq Laurin & Klement

Dáte přednost maximální výbavě? Podívejte se na náš vůz Škoda Kodiaq Laurin & Klement, který má opravdu vše, na co si jen vzpomenete.

přechod barev

© 2022 | COLORS Autopůjčovna Praha s.r.o. - www.autopujcovnavpraze.com | Všechna práva vyhrazena